in English    |    русский
 
 
Etusivu Uutiset Tuotteet Palvelut Yhteystiedot





 
 

Palautelomake

* Nimi:

* Sähköpostiosoite:


Palaute:



 

* merkityt kentät ovat pakollisia

 

Yhteystiedot

NMC Cellfoam Oy
Eturuskonkatu 2
33720 TAMPERE
Y-tunnus 0203965-4
Karttalinkki tästä

ASIAKASPALVELU
Puh 029 7010 1200
sales@cellfoam.fi

Juha Murtojärvi, tekninen myynti
Kulkuneuvo- ja metalliteollisuus, OEM
+358 46 923 6833
juha.murtojarvi@cellfoam.fi

Johanna Rajakangas, tekninen myynti
Jälleenmyynti, pakkaus, urheilu- ja vapaa-aika
+358 40 750 0078
johanna.rajakangas@cellfoam.fi

Markus Lahtinen, tekninen myynti
Rakentaminen, ilmanvaihto, sähkö- ja elektroniikka
+358 400 799 880
markus.lahtinen@cellfoam.fi

Hanna Tenhunen, tekninen myynti
Terveydenhoito, hyvinvointi, muoviteollisuus
+358 44 906 9405
hanna.tenhunen@cellfoam.fi

Jussi Eerola, tekninen myynti
+358 40 5648 501
jussi.eerola@cellfoam.fi

Lasse Kinnari, teknologia, R&D
Noisetek® ELASTE
+358 50 500 3684
lasse.kinnari@cellfoam.fi

Pavel Laitinen, toimitusketju, osto, laatu
+358 50 598 8211
pavel.laitinen@cellfoam.fi

Mikko Sola, tuotanto, kunnossapito, varasto
+358 50 505 4305
mikko.sola@cellfoam.fi

Elsi Reunala, Service Center - Asiakaspalvelu
+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi

Jessica Hirvelä, Service Center - Asiakaspalvelu
+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi

   Kartta

NMC Cellfoam Oy - Eturuskonkatu 2 - 33720 TAMPERE - Puh. 029 7010 1200 - sales@cellfoam.fi - A Member of NMC Group - www.nmc.eu